Atribuită Cumpărare directă

Biblioraft plastifiat (PP) 7,5 cm, in cadrul proiectului SIPOCA 392 - culoare VERDE inchis, cu inel pentru manevrabilitate, margini metalice si eticheta interschimbabila.

Număr anunț
DA25444654
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
GREEN DFG BIROTICA SRL (CUI 26872003)
Cod CPV
30197210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
212,50 RON
Valoare atribuită
212,50 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

212,50 RON

din 212,50 RON estimat