Atribuită Cumpărare directă

Solid-State Disk (SSD) KINGSTON KC600, 512GB, SATA3, 2.5", SKC600512G

Număr anunț
DA25426230
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA A MEDICAMENTULUI SI A DISPOZITIVELOR MEDICALE DIN ROMANIA (CUI 41433222)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,05 RON
Valoare atribuită
336,05 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,05 RON

din 336,05 RON estimat