Atribuită
Cumpărare directă
Pachete de actualizare zilnica a bazei de date pentru o licenta Indaco Lege5 Desktop PREMIUM retea 10 utilizatori, livrate prin internet si acces la 1 cont Indaco Lege5 Online Legislatie. In functie de tipul abonamentului, baza de date va ofera acces la: - Legislatia României - MOF partea I - formele la zi ale actelor; partea I bis; a V-a si a VI-a; - Jurisprudenta româneasca – Decizii ANAF, hotarâri CCF si decizii CNSC; jurisprudenta relationata dinamic la nivel de paragraf. - Jurisprudenta CEDO. - Modele si proceduri - Modele de contracte, cereri etc; peste 200 de proceduri actualizate si relationate cu legislatia aferenta. - Comentarii Expert - comentariile expertilor sunt relationate dinamic la nivel de paragraf. - Cautare Dosare in Instanta - cautare nelimitata în baza de dosare din instantele din România - Legislatia Uniunii Europene – toate actele publicate in limba romana în Jurnalul Oficial al Comunitatii Europene incepand cu 01.01.2017. - Jurisprudenta a Uniunii Europene - decizii emise de catre instantele de judecata ale Uniunii Europene. - Buletinul Procedurilor de Insolventa - baza de date completa începând cu ianuarie 2015 + serviciu de Urmarire Firme prin sistem de notificari in cadrul aplicatiei Lege5 Desktop (100 societati monitorizate incluse in abonament). Pretul este valabil pentru abonament total timp de o (1) luna.
- Număr anunț
- DA25422941
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE SI TRANSPLANT TARGU MURES (CUI 32051606)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 72540000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.092,32 RON
- Valoare atribuită
- 2.092,32 RON
- Data publicării
- 03.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.