Atribuită Cumpărare directă

Sonde, Sonda Foley 2 cai si balonas CH 12,14,16,18,20,22,24 Germanmed, Certificat CE PREZENTA TINE LOC DE COMANDA CH 16 - 100 BUC CH 18 - 100 BUC CH 20 - 40 BUC

Număr anunț
DA25436763
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33196000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
405,60 RON
Valoare atribuită
405,60 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

405,60 RON

din 405,60 RON estimat