Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE DE IGIENA PERSONALA SI PAPUCI ptr. Centrul din Mihai Bravu nr. 241 : Sampon de urzica1 l - 20 buc , Sapun solid- 45 buc , Pasta de dinti - 45 buc , Periuta de dint- 45 buc , Periuta de unghii - 45 buc , Burete de baie - 45 buc , Aparat de ras de unica folosinta - 45 buc , Lavete praf - 26 set-uri , Papuci plastic -45 buc .

Număr anunț
DA25435640
Autoritate contractantă
Administratia Serviciilor Sociale Comunitare Ploiesti (CUI 2843566)
Furnizor / câștigător
ROMCONSTANT IMPEX GHEORGHE STEFANICA S.R.L. (CUI 5351487)
Cod CPV
33700000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.362 RON
Valoare atribuită
1.362 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.362 RON

din 1.362 RON estimat