Atribuită Cumpărare directă

Achizitie HDD 8 TB Interfata USB 3.0 Altele Rata transfer: 160MB/s Porturi 2 x USB 3.0 Sisteme de operare Microsoft Windows 7 sau versiuni mai noi Microsoft Windows 10 Format 3.5" Dimensiuni (W x D x H mm) 41 x 198.1 x 118 Greutate (Kg) 1.06 Culoare Negru

Număr anunț
DA25436064
Autoritate contractantă
Comuna Peciu Nou (CUI 4358207)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
756,29 RON
Valoare atribuită
756,29 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

756,29 RON

din 756,29 RON estimat