Atribuită
Cumpărare directă
conform solicitarii de oferta şi ofertei financiare Model Total bucăţi Plic C6 fără fereastră 18950 Plic DL cu fereastră 21600 Plic DL cu fereastră personalizat 69500 Plic C5 cu fereastră 26000 Plic C5 cu fereastră personalizat 61000 Plic C4 cu fereastră 5500 Plic C4 cu fereastră personalizat 20100 Plic B4 burduf 3070
- Număr anunț
- DA25427648
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL OLT (CUI 4394943)
- Furnizor / câștigător
- DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
- Cod CPV
- 30199230-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.009 RON
- Valoare atribuită
- 22.009 RON
- Data publicării
- 03.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.