Atribuită Cumpărare directă

ROLA CEARCEAF MEDICAL 50x50 IMPERMEABIL 6 BUC/BAX

Număr anunț
DA25433917
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.060 RON
Valoare atribuită
3.060 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.060 RON

din 3.060 RON estimat