Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii

Număr anunț
DA25431281
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PETOFI SANDOR LAZURI (CUI 17422085)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95.769,03 RON
Valoare atribuită
95.769,03 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95.769,03 RON

din 95.769,03 RON estimat