Atribuită Cumpărare directă

LAVETE BUMBAC 30x60 albastru galben verde rosu MATURA plastic fir lung sau scurt 4 culori MOP BUMBAC 250 GR ALBASTRU,ROSU, GALBEN,VERDE MOPUL ESTE IN TOTALITATE COLOR INCLUSIV FIRUL DE BUMBAC SACI MENAJ 35 L 50 BUC/ROLA SACI MENAJ negri 1100x700 120 L grosime 50 micr BURETI VASE SARMA INOXIDABILA HARTIE IGIENICA 2 STRATURI 100/% CELULOZA

Număr anunț
DA25431489
Autoritate contractantă
SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
39800000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.712 RON
Valoare atribuită
1.712 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.712 RON

din 1.712 RON estimat