Atribuită
Cumpărare directă
Multifunctionala laser Brother dcp-1510e - 2*436.97 Cartus compatibil tn1030/1050-Dcp 1510 - 9*42.02 KASPERSKY INTERNET SECURITY 5PC 1AN - 2*168.07 Notebook Vostro 3580, i3-8145U, 15.6 Inch FHD, 8GB, 256 SSD, DVD-Rw, Win 10 Pro - 2*2100 wireless mouse logitech - 3*54.62 hdd 1tb extern adata usb3.0 - 1*226.89 Imprimanta multifunctionala ciss epson 3151 + cablu -1*703.36 drum/cilindru fotoconductor compatibil dr1000 -2*58.82
- Număr anunț
- DA25424687
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE URBANA SIGHETU MARMATIEI (CUI 13852128)
- Furnizor / câștigător
- LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000,01 RON
- Valoare atribuită
- 7.000,01 RON
- Data publicării
- 03.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.