Atribuită Cumpărare directă

Furnizare si montaj - robinet flotor 1/2" - 1 buc; - robinet coltar 1/2"- 1/2" - 1buc; - furtun flexibil 1/2"- 1/2" - 1buc; - rezistenta boiler Eldon 2000w - 2 buc; Probe de buna functionare

Număr anunț
DA25441275
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA - CENTRUL JUDETEAN CALARASI (CUI 20771824)
Furnizor / câștigător
ELINSTAL SRL (CUI 15826826)
Cod CPV
45300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
312,12 RON
Valoare atribuită
312,12 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

312,12 RON

din 312,12 RON estimat