Atribuită Cumpărare directă

Sonde Foley 2 cai, siliconate, pediatrice CH 6 - 10 BUC , CH 8 - 10 BUC ; Sonde aspiratie din silicon, CH 6 - 100 BUC , CH 8 - 200 BUC ; Sonda / Sonde endotraheale din silicon, cu balonas si ochi Murphy Nr.3 - 20 BUC , Nr.3,5 - 20 BUC ; Sonde endotraheale din silicon, cu ochi Murphy - 2,5 - 10 BUC , 3 - 20 BUC , 3,5 - 20 BUC , 4 - 30 Buc , 4,5 - 30 BUC

Număr anunț
DA25445745
Autoritate contractantă
Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.567,60 RON
Valoare atribuită
1.567,60 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.567,60 RON

din 1.567,60 RON estimat