Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS TONER ORIGINAL HP NR.59X, COD OEM CF259X, 10.000 PAG., HP LASERJET PRO M428FDN = 2 buc. În cazul in care Furnizorul nu reuseste sa-si indeplineasca obligatiile asumate prin comanda, atunci Achizitorul are dreptul de a solicita, ca penalitati, o suma echivalenta cu 0,1% din obligatia nerealiazata din pretul comenzii, pentru fiecare zi de intarziere, pana la indeplinirea efectiva a obligatiilor. Valoarea penalitatilor nu va putea depasii debitul initial pentru care s-a calculat. In cazul in care Achizitorul nu isi onoreaza obligatiile de plata in termenul convenit, Furnizorul are dreptul de a solicita, ca penalitati, o suma echivalenta cu 0,1% din plata neefectuta, pentru fiecare zi de intarziere. Valoarea penalitatilor nu va putea depasi valoarea debitului initial pentru care s-au calculat.
- Număr anunț
- DA25441931
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.650 RON
- Valoare atribuită
- 1.650 RON
- Data publicării
- 07.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.