Atribuită Cumpărare directă

PROSOAPE PLIATE TIP V LUCART 12X92; SERVETELE DISPENSER 250BUC 1X62,80; PROSOP HARTIE 350FOI 55X6,7; LAVETE MICROFIBRA 4/SET ZOREX 21X7,00; GLADE GEL 150GR 12X4,90; ODORIZANT U/S 200ML 6X16,80; DOMESTOS POWER 55GR 62X6,20; INFINITY CAR DEVICE 7X16,80; HARPIC WC GTEL 750ML 12X6,00; SACI COS GUNOI FIXI 35LITRI 10X2,30; SACI MENAJ 120LITRI FORTE CU SNUR OTI 10X8,20; AXIAL SAPUN LICHID 1LITRU 3X4,00; EFECT MOBILA SPRAY 1LITRU 6X10,90; EFECT DETERGENT GEAM 750ML 6X6,00

Număr anunț
DA25456554
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.634,30 RON
Valoare atribuită
2.634,30 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.634,30 RON

din 2.634,30 RON estimat