Atribuită Cumpărare directă

SPECIFICATII MotorHonda Diametru pompa ( toli )2 Putere motor ( CP )4 Tip motorGX 120 Capacitate cilindrica ( cmc )118 CombustibilBenzina fara plumb Volum rezervor ( l )2.5 Sistem de pornireDemaror cu sfoara Debit maxim ( l/min)620 Diametru maxim particule solide ( mm )8 Inaltime maxima aspiratie ( m )8 Inaltime refulare max. ( m )32 AutoamorsareDa Capacitate baie de ulei ( l )0.6 Dimensiuni ( mm )455 x 365 x 420 Greutate ( Kg )21 ACCESORII 8M FURTUN ABSORBTIE 20 M FURTUN REFULARE CU CUPLAJE

Număr anunț
DA25432076
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
42122220-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.944 RON
Valoare atribuită
1.944 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.944 RON

din 1.944 RON estimat