Atribuită Cumpărare directă

In conformitate cu prevederile anuntului de publicitate nr. ADV1138224/26.03.2020

Număr anunț
DA25435032
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UM 02605 Bucuresti (CUI 4221110)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.490 RON
Valoare atribuită
4.490 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.490 RON

din 4.490 RON estimat