Atribuită Cumpărare directă

MOTOFIERASTRAU MAKITA EA3110T30B 1BUC X 1.116.8067 ULEI AMESTEC STIHL 2T 0,5L ROSU 1BUC X 17.6471

Număr anunț
DA25437134
Autoritate contractantă
Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.134,46 RON
Valoare atribuită
1.134,46 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.134,46 RON

din 1.134,46 RON estimat