Atribuită Cumpărare directă

Tehnoredactare, editare si tiparire carte

Număr anunț
DA34837065
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE STUDII AVANSATE PENTRU CULTURA SI CIVILIZATIA LEVANTULUI (CUI 38327078)
Furnizor / câștigător
VERGILIU PRODCOM SRL (CUI 7952220)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.300 RON
Data publicării
15.01.2024 13:46
Data finalizării
16.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.300 RON