Atribuită Cumpărare directă

Carucior tratament cu 2 sertare DZ2802 Masa instrumentar cu cadru din aluminiu cu 3 etajere si doua sertare din ABS. Miscarea masutei este usor realizabila datorita celor 4 roti dintre care 2 sunt prevazute cu frana. Dimensiuni: 76 x 49 x 104 cm

Număr anunț
DA25443378
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI 33028695)
Cod CPV
33192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.406,72 RON
Valoare atribuită
1.406,72 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.406,72 RON

din 1.406,72 RON estimat