Atribuită
Cumpărare directă
Apa deionizata ultrapure 5 litri/bidon. Produsele vor fi ambalate corespunzator si vor fi etichetate (denumire, cantitate) in limba romana. Recepția produsului se va face pe baza facturii în original, certificat de calitate/declarație de conformitate, certificat de garantie.
- Număr anunț
- DA25450479
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
- Cod CPV
- 24316000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 236,32 RON
- Valoare atribuită
- 236,32 RON
- Data publicării
- 08.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.