Atribuită
Cumpărare directă
PACHET UM 01394 BUCOV = Lichid frana DOT 3 BIDON 0,9 BUC 20 15,97 319,4 Lichid frana DOT 4-BIDON 0,9 BUC 5 17,65 88,25 407,65 PACHET UM 01394 BUCOV = Furtun frana spate Raba buc 16 33,61 537,76 Furtun frana fata Raba buc 6 33,61 201,66 Cilindru frana remorca buc 4 378,15 1512,6 Set garnituri motor Raba buc 2 277,31 554,62 Pompa ambreiaj Raba buc 3 105,04 315,12 Pompa frana Raba buc 3 109,24 327,72 Garnitura camera franare fi 300 buc 10 29,41 294,1 Cap bara dreapta Raba buc 6 54,62 327,72 Supapa releu RE 1108 buc 2 117,65 235,3 Supapa releu RE 2504 buc 2 126,05 252,1 Sonda presiune ulei ceas Raba buc 2 25,21 50,42 Sonda pneumatica stop frana raba buc 2 71,43 142,86 Furtun retur motor Raba buc 2 79,83 159,66 Disc ambreiaj fi 420 buc 1 369,75 369,75 Radiator racire Raba buc 1 890,76 890,76 Termostat Raba buc 2 63,03 126,06 Filtru motorina mic Saviem buc 20 5,88 117,6 Diuza injector Raba buc 6 37,82 226,92 Tripla spate Raba-rotunda buc 6 29,41 176,46 Lampa semnalizare fata raba MAPN buc 10 21,01 210,1 Saiba cupru fi 14 buc 30 0,59 17,7 Colier fi 60-80 buc 50 2,1 105 Colier fi 50-70 buc 50 2,02 101 Garnitura inel oring fi 25 buc 40 0,25 10 7262,99
- Număr anunț
- DA25449586
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01394 BUCOV (CUI 5051862)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.670,64 RON
- Valoare atribuită
- 7.670,64 RON
- Data publicării
- 08.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.