Atribuită Cumpărare directă

Cartofi-70 kg, Ceapă-23 kg, Morcovi-16 kg, Ouă-30 buc., Pulpe pasăre congelată-30 kg, Spaghete Băneasa 500 g-12 buc., Ulei floarea-soarelui Aro-20 buc., Paste făinoase-3 kg, Piper măcinat 20 g-20 buc.,Foi dafin 4 g-20 buc.,Cimbru 8 g-20 buc., Delicat legume-20 buc., Usturoi granulat-20 buc., Prăjitură Tortina 25 g-230 buc.,Pâine albă-205 buc., Eugenia Phoenix-120 buc., Lapte UHT- 3,5% grăsime- 4 buc., Făină Arpis 000 pachet 1 kg-4 buc.

Număr anunț
DA25448779
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "General David Praporgescu (CUI 4253715)
Furnizor / câștigător
VASILIADA MARKET SRL (CUI 28312215)
Cod CPV
03212100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.235,48 RON
Valoare atribuită
1.235,48 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.235,48 RON

din 1.235,48 RON estimat