Atribuită Cumpărare directă

CONFORM DESCRIERE FURNIZOR. MARFA SE LIVREAZA LA SPITALUL MILITAR DE URGENTA SIBIU – SECTIA FARMACIE. PRODUS ANULAT ADMINISTRATIV IN CADRUL PROCEDURII LICITATIE DESCHISA (ANUNT PARTICIPARE NR. 183708/20.03.2018). Se achizitioneaza in temeiul art. 19 din Legea 98/2016.

Număr anunț
DA25461499
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33621400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat