Atribuită
Cumpărare directă
Produse de curatenie conform oferta nr. 1026/06.04.2020 Hartie igienica Pronto lemn Mr. Muscolo gel Prosop Hartie 250 buc Odorizant wc Rezerva ambientador Saci menaj 60 L Pronto spray mobila Sapun lichid 0,5 L Domestos 5 solutie curatat/dezinfectant Domestos 750 ml solutie curatat/dezinfectant wc Strop gel vara Solutie pardoseli ASEVI 5l Lavete bumbac Bec economic Sapun solid Tub neon 18 W Startere Mop cu coada Solutie geam Detergent Dero 20 KG Detergent Dero 2 KG Galeata cu storcator Aparat ambientador Inalbitor clor Clor Ace 2 L Alcool sanitar
- Număr anunț
- DA25453991
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
- Furnizor / câștigător
- SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.655,63 RON
- Valoare atribuită
- 4.655,63 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.