Atribuită Cumpărare directă

Adresa: Urziceni, Strada Aviator Jipa Ionescu, Nr. 80, Bl. -, Sc. -, Et. , Ap serviciul : 1x Digi TV Baza Satelit pret: 21,01 lei fara TVA/luna perioada contractuala : 12 luni

Număr anunț
DA25451692
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI 16730672)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
92232000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,12 RON
Valoare atribuită
252,12 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,12 RON

din 252,12 RON estimat