Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta a instalatiei de detectie, alarmare si stingere a incendiului cu gaz INERGEN pentru autoritatea contractantă, pentru perioada 01.05 - 31.12.2020, cu posibilitatea de prelungire cu cel mult 4 luni, conform prevederilor art. 165 alin. (1) din Anexa la H.G. 395/2016, actualizată. Prin acceptarea solicitării autorității contractante de către prestator, acesta își exprimă angajamentul privind acceptarea și respectarea specificațiilor tehnice minimale.
- Număr anunț
- DA25462751
- Autoritate contractantă
- Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
- Furnizor / câștigător
- SIGURA - TOTAL FIRE & BUILDING ENGINEERING SRL (CUI 15994862)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.140 RON
- Valoare atribuită
- 1.140 RON
- Data publicării
- 10.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.