Atribuită Cumpărare directă

Imprimanta laser color Canon LBP653CDW, dimensiune A4, viteza max 27ppm, rezolutie 600x600dpi, memorie 1Gb, alimentare hartie 250+50 coli, limbaj de printare: UFRII, PCL5c*, PCL6, Adobe® PostScript, volum de printare max 50000 pagini/luna

Număr anunț
DA25473204
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA ORADEA (CUI 4208528)
Furnizor / câștigător
MICROIDEAL COMPUTERS SRL (CUI 17269411)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.075 RON
Valoare atribuită
1.075 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.075 RON

din 1.075 RON estimat