Atribuită
Cumpărare directă
Publicarea anuntului privind inchirierea unui spatiu de 70 mp din imobilul- cladire cu destinatia cabinet/farmacie veterinara, situat in localitatea Giarmata-Vii, str.Infratirea, nr.93, comuna Ghiroda, judetul Timis, in data de 10.04.2020, in cotidianul Jurnalul.
- Număr anunț
- DA25456732
- Autoritate contractantă
- Comuna Ghiroda (CUI 5517220)
- Furnizor / câștigător
- METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI 29898288)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 352,94 RON
- Valoare atribuită
- 352,94 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.