Atribuită Cumpărare directă

Furnituri de birou conform descriere repere. Nota:markere 2 negre,2 albastre,creion mecanic si mine 0.7.,post-ituri de toate culorile.

Număr anunț
DA25458536
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA GIURGIU (CUI 4352557)
Furnizor / câștigător
AUTO-PAPET DISTRIBUTION SRL (CUI 28850699)
Cod CPV
22852000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
293,45 RON
Valoare atribuită
293,45 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

293,45 RON

din 293,45 RON estimat