Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparare si de intretinere a compresoarelor Servicii de reparare si de intretinere a compresoarelor, care includ urmatoarele operatiuni: 1 - inlocuire filtru aer compresor - 3 buc 2 - inlocuire filtru ulei compresoor - 3 buc 3 - inlocuire separator aer/ulei compresor - 3 buc 4 - inlocuire ulei compresor cu surub 8 litri - total 24 litri 5 - inlocuire termostat compresor 71 grade C - 1 buc 6 - verificare etansari futune de presiune aer si ulei 7 - verificare si strangere conexiuni electrice de forta si de comanda compresoare 8 - curatare interior compresoare 9 - curatare radiatoare de racire compresoare 10 - verificare elemente de protectie si de siguranta compresoare 11 - reparare uscator aer prin adsorbtie, inlocuire electrovalva tip NC - 1 buc 12 - inlocuire cartuse filtrante model AF 0106 tip M- 2 buc 13 - inlocuire purja automata temporizata - 1 buc 14 - inlocuire cartuse filtrante model AF 0186 tip M - 2 buc 15 - inlocuire cartuse filtrante model AF 0186 tip S - 2 buc 16 - inlocuire cartuse filtrante model AF 0186 tip CA - 2 buc
- Număr anunț
- DA25453534
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- MED IND ENGINEERING S.R.L. (CUI 40345238)
- Cod CPV
- 50531300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.795 RON
- Valoare atribuită
- 7.795 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.