Atribuită
Cumpărare directă
LUSTRO LAVETE UMEDE 5BUC/SET 5X4,20; OTI LAVETE UNIVERSALE 3/SET 35X31CM 3X1,51; MATURA PLASTIC GONDOLINA 10X3,19; PROSOP V VERDE 200FOI 1X50; ROLA CEARCEAF MEDICAL 59X80CM 5X19,58; ROLA HARTIE 32ROLE/BAX 2X13,90; SACI MENAJ 35LITRI 20X2,94; PARS ODORIZANT WC 20X1,01; ELMIPLANT SERVETELE UMEDE ANTIBACTERIENE 72BUC/SET 5X9,24; ACE1LITRU 5X5,04;
- Număr anunț
- DA25459759
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA GORJ (CUI 4448059)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI 18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 383,53 RON
- Valoare atribuită
- 383,53 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.