Atribuită Cumpărare directă

Servicii de curierat in valoare de 4 201.68 RON fara TVA, contractul de servicii se va incheia pe perioada ramasa pana la 31.12.2020, cu posibilitatea prelungirii pâna la data de 30.04.2021, prin semnarea unui act adițional la contract,in conformitate cu prevederile art. 165 alin. (1) lit d din H.G. 395/2016 conform ofertei financiare transmisa de compania FAN Courier. Actul adițional va prevedea ca perioada contractuală să se prelungească automat cu perioade succesive de 1 (o) lună, dar nu mai mult de 4 (patru) luni incepând cu data de 1 ian. 2021, cu excepția cazului in care una din părțile contractante notifică in scris celeilalte părți contractante, cu minim 10 (zece) zile inainte de expirarea perioadei contractuale, solicitarea de incetare a contractului.; In cazul in care autoritatea contractantă optează pentru prelungirea contractului, prestatorul este obligat să accepte suplimentarea si să mențina neschimbat prețul de bază , celelalte componente ale prețului modificandu-se doar prin prevederi legale. Cantitatea estimată poate suferi modificări, iar plata se va face lunar, in funcție de consumul autorității contractante, autoritatea contractantă nefiind obligată la o cotă minimă sau maximă de consum;

Număr anunț
DA25462854
Autoritate contractantă
COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR- REGIUNEA SUD MUNTENIA PLOIESTI PRAHOVA (CUI 2843582)
Furnizor / câștigător
FAN COURIER EXPRESS SRL (CUI 13838336)
Cod CPV
64120000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.201,68 RON
Valoare atribuită
4.201,68 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.201,68 RON

din 4.201,68 RON estimat