Atribuită Cumpărare directă

Pachet de servicii postale compus din: - Corespondenta interna neprioritara si prioritara din categoria standard; - Corespondenta interna neprioritara si prioritara recomandata; - Corespondenta interna neprioritara si prioritara cu confirmare de primire; - Corespondenta internatională neprioritara si prioritara din categoria standard; - Corespondenta internațională prioritara recomandata; - Corespondenta internațională prioritara cu confirmare de primire. Informatii detaliate aferente serviciilor si produselor CN Posta Romana SA sunt disponibile la www.posta-romana.ro de servicii postale

Număr anunț
DA25470384
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Ilfov (CUI 13610442)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64110000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.960 RON
Valoare atribuită
69.960 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69.960 RON

din 69.960 RON estimat