Atribuită Cumpărare directă

Cozonacul trebuie să aibe aspect neted, lucios datorită ungerii cu ou. Culoare brun roșcat către închis. Miez uniform, pori fini cu pereți subțiri, bine copt, bine crescut, fără straturi compacte. În secțiune cu umplutură de: (nuca si stafide), (cacao și rahat) sau (rahat și stafide). Gust plăcut, corespunzător unui produs bine copt. Miros plăcut, caracteristic materiilor din compozitia sortimentului, fără miros de mucegai sau alt miros străin. Produsul va fi insotit de factura fiscala si declaratie/certificat de conformitate, calitate si garantie Marcarea (etichetarea) produsului va respecta atât prevederile Ordonantei Nr. 21 din 21 august 1992 privind protectia consumatorilor cât si regulamentul CE privind produsele alimentare. Produsele neconforme se returneaza.

Număr anunț
DA25463091
Autoritate contractantă
Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
Furnizor / câștigător
FILVAS SERVCOM SRL (CUI 17975603)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.644 RON
Valoare atribuită
4.644 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.644 RON

din 4.644 RON estimat