Atribuită Cumpărare directă

Motopompa HONDA WB 20 XT cuple fixe pentru furtun aspiratie si refulare sorb pentru motopompa HONDA WB 20 XT cheie de bujii

Număr anunț
DA25450347
Autoritate contractantă
VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
42122000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.710 RON
Valoare atribuită
1.710 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.710 RON

din 1.710 RON estimat