Atribuită
Cumpărare directă
Bloc notes A6 Buc. 200 X 1,36 lei Capsator mare Buc. 100 x 7,99 Capsator mic Buc. 100 x 4,26 Corector cu diluant set 200 x 1,07 Dosar de plastic Buc. 7.000 x 0,33 Linii/rigle 40 cm Buc. 100 x0,72 Perforator mic Buc. 100 x 7,12 Pixuri cu gel Buc. 1.000 x1,08 Registru A4;100 file Buc. 100 x 6,76 Text marker Buc. 1.000 x 1,03
- Număr anunț
- DA25456187
- Autoritate contractantă
- SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
- Furnizor / câștigător
- 2M DISTRIBUTION GRUP SRL (CUI 15175531)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.591 RON
- Valoare atribuită
- 7.591 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.