Atribuită
Cumpărare directă
pachet papetarie consumabile alcatuit din:hartie xerox 40x15.13;perfoarator 1x36.13;mapa folii 10x12.18;mapam folii 3x20.59;dosar carton 200x0.59;caiet registru 1x9.24;sfoara alba 5x3.78;liniar 30cm 3x5.46;capsator 1x19.33;capsator 1x15.13;capsator 1x9.66;folie laminat 1x49.58;biblioraft 20x6.72;lipici 2x5.04;pix simplu 20x0.84;capse 24/6 10x1.26;capse nr.10 10x0.84;folie documente 3x8.40;pix metal 5x6.72;marker bic 6x3.78.
- Număr anunț
- DA25457666
- Autoritate contractantă
- Comuna Camin (Primaria comunei Camin) (CUI 14981473)
- Furnizor / câștigător
- TIMACO SRL (CUI 2385558)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.344,88 RON
- Valoare atribuită
- 1.344,88 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.