Atribuită Cumpărare directă

1. Restaurare usa din lemn de stejar (împreună cu canaturile 217 X 165 cm). Sunt necesare lucrări de recondiționare a părții din lemn (curățare, chituire, control pentru a vedea dacă nu este atacat de cari, șlefuire, desprăfuire, finisare cu lacuri sau uleiuri speciale; schimbarea garniturii de etanșare pe toc și a elementelor de feronerie defecte și schimbarea sistemului de închidere cu unul nou. 2. Confectionrea si montarea a unei rame decorative din lemn de esență tare pentru o ușa din sticlă securizată. Rama va fi dispusă pe 3 din cele 4 laturi ale ușii, respectiv, cele două (2) părți laterale și partea superioară. Lateralele au dimensiunea de 244 cm, iar partea superioară măsoară 240 cm. Grosimea ramei va fi de 15 cm. 3. Reconditionat: Balustrada montată pe scara principală de acces: Lungime bare rotunde: 1.362 cm; Picior formă pătrată: ~110 cm X 8 bucăți; Balustrada și ușa din grilaj metalic acces subsol: Lungime bare rotunde: 704 cm; Picior formă pătrată: ~110 cm X 6 bucăți; Ușă grilaj subsol, dimensiuni: 200 X 142 cm, formată din pătrate de ~20 X 20 cm; Balustradă și ușă din grilaj metalic acces zid: Lungime bare rotunde: 11.674 cm; Picior formă pătrată: ~110 cm X 56 bucăți; Ușă grilaj acces zid: 300 X 130 cm, formată din pătrate de ~10 X 10 cm. Este necesară furnizarea unui lacăt nou rezistent la umiditate;

Număr anunț
DA25462720
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC PENTRU ADMINISTRAREA OBIECTIVELOR CULTURALE (CUI 30266854)
Furnizor / câștigător
BANDY & L DESIGN S.R.L. (CUI 35048842)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat