Atribuită Cumpărare directă

Halat halate protectie medical medicale tip vizitator unica folosinta

Număr anunț
DA25478435
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Salaj (CUI 7595291)
Furnizor / câștigător
DDA BIROTICA OFFICE SRL (CUI 32414515)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.740 RON
Valoare atribuită
17.740 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.740 RON

din 17.740 RON estimat