Atribuită
Cumpărare directă
Acumulatori 2600MAH LR6, , Set 2 acumulatori 2600ma PKCELL R6, Acumulatori AA (set 2 buc) Detalii tehnice: R6, 2600mAh Ni-Mh, HR6 AA, 1,2V; Set 2 acumulatori 1000ma PKCELL R3 Acumulatori AAA (set 2 buc) Detalii tehnice: R03, 1000mAh Ni-Mh, AAA Transport gratuit pentru minim 2 buc, sau o comanda cumulata de minim 100 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi. mvr6/7Set 2 acumulatori 1000ma PKCELL R3
- Număr anunț
- DA25454526
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 31434000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108,42 RON
- Valoare atribuită
- 108,42 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.