Atribuită Cumpărare directă

MX08879 228.34 2 456.68 2M51268 852.78 2 1705.56 2M51212 950.64 2 1901.28 2M30210 46.37 1 46.37 2M20936 441.54 2 883.08 2M50108 535.9 2 1071.8 MU12681 27.49 5 137.45 MU13393 124.66 5 623.3 6825.52

Număr anunț
DA25487947
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.825,52 RON
Valoare atribuită
6.825,52 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.825,52 RON

din 6.825,52 RON estimat