Atribuită Cumpărare directă

Denumire UM Cantitate Pret unitar Valoare Lotiune pentru maini cu 70% alcool KILLCO 1 L flac 12 55 660 Manusi Safe Nitril Mov KOD 100 buc/cut XL buc 7 46 322 Manusi Safe Nitril Mov KOD 100 buc/cut M buc 8 46 368

Număr anunț
DA25473167
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DEGETICA (CUI 17968460)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.350 RON estimat