Atribuită Cumpărare directă

1. Presă hidraulică pentru rulmenți - 1 buc. Caracteristici: Presiune de lucru minim 12T, lățime min. 400mm. Înălțime 0-695 mm. Tip hidrulică. Direcții reglabile 8 niveluri. Material: Oțel (Cromat).

Număr anunț
DA25492309
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta ,,Oltul" al judetului Harghita (CUI 4245690)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
815,13 RON
Valoare atribuită
815,13 RON
Data publicării
16.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

815,13 RON

din 815,13 RON estimat