Atribuită
Cumpărare directă
PROIECTOR LED 150W 6500L 306-296 3BUC X 242.8571 PROIECTOR CU LED 200W VTAC419 SLIM 6400K 2BUC X 335.2941 PROIECTOR CU LED 100W VTAC414 SLIM NEGRU 6400K 2BUC X 109.1597 SINA OMEGA ZINCATA 0.9MM 1M 1BUC X 4.6218 DULAP METALIC 400X300X170 ELVON 54102 1BUC X 112.6050 BURGHIU SCURT METAL 10,5MM 2BUC X 16.7227 OCHELARI PROTECTIE PAN VIEW FUMIRIU PW38 1PER X 10.5042 SIGURANTA AUT.NOARK 1P 20A 12BUC X 11.3445 CLEMA SINA DIN 6MM 12BUC X 1.9328 CLEMA SINA DIN 35MM 2BUC X 8.3193 CABLU FY 1,5(H07V-U) 6M X 0.5882 CONECTOR PT.NUL ALBASTRU A9N21042 1BUC 7.1429 BUS-BAR 1P 63A 12M 16824 1BUC X 5.042
- Număr anunț
- DA25456806
- Autoritate contractantă
- Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.970,33 RON
- Valoare atribuită
- 1.970,33 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.