Atribuită Cumpărare directă

Masca faciala de protectie FFP2, 3 straturi, 3 pliuri - masca de protectie cu certificare CE, confectionata din polipropilena 100%, cu sistem de prindere cu elastic dupa urechi. Se adapteaza usor la forma fetei datorita tijei nazale. Masca este de unica folosinta.

Număr anunț
DA25459789
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Furnizor / câștigător
SPARKLE IMPORT-EXPORT SRL (CUI 35756768)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.000 RON
Valoare atribuită
44.000 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.000 RON

din 44.000 RON estimat