Atribuită Cumpărare directă

N2102VN3590EMEA01_2005_UBU-05 Laptop Dell Vostro 3590 cu procesor Intel® Core™ i3-10110U pana la 4.10 GHz, 15.6", Full HD, 8GB 256GB SSD, Intel UHD Graphics, Ubuntu, Black

Număr anunț
DA25467152
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.848,73 RON
Valoare atribuită
1.848,73 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.848,73 RON

din 1.848,73 RON estimat