Atribuită
Cumpărare directă
Masca de protecție reutilizabila realizata din Bumbac 100%, din doua straturi, cu trei pliuri, nesterilizata. Disponibila in culorile: alb, bleumarin, gri. Atenție! A nu se spala la mai mult de 40 grade! Materialul este din bumbac 100%, si va intra la apa spalat la o temperatura mare. Atentie! A nu se folosi inalbitori! Mastile colorate isi vor pierde din intensitate, elasticul se poate deteriora! Ca metoda de sterilizare se recomanda spalarea si calcarea cu fierul de calcat, la maxim 130 grade
- Număr anunț
- DA25471335
- Autoritate contractantă
- COMUNA DAIA (CUI 5123675)
- Furnizor / câștigător
- ATELIER FIONNA SRL (CUI 37923579)
- Cod CPV
- 39520000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.500 RON
- Valoare atribuită
- 12.500 RON
- Data publicării
- 13.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.