Atribuită Cumpărare directă

Pentru intocmirea ofertei ferme autoritatea contractanta va pune la dispozitia dvs. documentatia pentru elaborarea ofertei la adresa de e-mail disponibila mai sus. Pana la data de 22.04.2020, va rugam sa postati valoarea ofertei ferme in conformitate cu documentatia trimisa.

Număr anunț
DA25463846
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Furnizor / câștigător
SMART GENERAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 3020800)
Cod CPV
45232150-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
435.000 RON
Valoare atribuită
435.000 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

435.000 RON

din 435.000 RON estimat