Atribuită Cumpărare directă

ERTALON 30*1000 MM (0.85 KG/BUC), ERTALON D40*1000 (1.5 KG/BUC), ERTALON D50*1000MM (2.35 KG/BUC), ERTALON FI 60*1000 MM (3.38 KG/BUC) SI ERTALON D100*100 MM (9.37 KG/BUC)

Număr anunț
DA25472826
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Furnizor / câștigător
HEXAGON OA SRL (CUI 29010568)
Cod CPV
24560000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
831,60 RON
Valoare atribuită
831,60 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

831,60 RON

din 831,60 RON estimat